بیش از ۱۳ هزار نفر از جنوب شرق تهران عازم حرم امام شدند

به گزارش ایرنا، مردم روزه دار شهرستان های های ورامین، قرچک، پیشوا و پاکدشت که از هفته گذشته با شور و شوق شرکت در مراسم سالگرد ارتحال ملکوتی امام راحل در پایگاه های مختلف ثبت نام کرده بودند، با حضور در مناطق اعلام شده و با استفاده از اتوبوس عازم حرم امام راحل شدند تا ضمن شرکت در این مراسم، با آرمان های امام راحل تجدید میثاق کنند.

***۳۵۰۰ نفر از ورامین عازم حرم امام شدند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ورامین از اعزام سه هزار و ۵۰۰ نفر از عاشقان امام راحل به مراسم سالگرد ارتحال ایشان خبر داد.

سرگرد پاسدار سعید تاجیک گفت: با هماهنگی های به عمل آمده این زائران با ۹۱ دستگاه اتوبوس عازم حرم امام راحل می شوند تا ضمن تجدید میثاق با امام راحل، بار دیگر با رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت کنند.

وی افزود: علاوه بر این، کمیته امداد حضرت امام ورامین بیش از ۶۰ نفر از مددجویان را با استفاده از دو دستگاه اتوبوس عازم حرم امام راحل می کند.

*** ۵ هزار قرچکی زائر امام راحل می شوند

فرماندار شهرستان قرچک نیز از اعزام پنج هزار نفر از مردم این شهرستان به حرم امام راحل خبر داد.

بهمن خطیبی به خبرنگار ایرنا گفت: اقشار مختلف مردم، خانواده‌های معظم شهدا و دانش آموزان به منظور تجدید میثاق با آرمان های امام راحل، به حرم مطهر ایشان اعزام شدند تا عشق و ارادت خود را به معمار کبیر انقلاب اسلامی ابراز نمایند.

*** ۱۵۰۰ نفر از پیشوا عازم حرم امام می شوند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پیشوا نیز از اعزام یک هزار و ۵۰۰ نفر از این شهرستان به مراسم سی امین سالگرد ارتحال امام راحل خبر داد.

سرهنگ پاسدار صمد سلطانی افزود: با ثبت نام این افراد در مساجد پایگاه های بسیج، این افراد پس از اقامه نماز ظهر و عصر عازم حرم امام راحل شدند تا ضمن شرکت در مراسم سالگرد ارتحال امام راحل، از فرمایشات رهبر معظم انقلاب نیز بهره مند شوند.

***از پاکدشت ۳۵۰۰ نفر عازم حرم امام راحل شدند

فرمانده سپاه پاکدشت نیز از اعزام سه هزار و ۵۰۰ نفر از مردم این شهرستان به حرم امام راحل خبر داد.

سرهنگ پاسدار مجید درویشی گفت: زائران امام راحل با اجتماع در مقابل بیمارستان شهدای پاکدشت، عازم حرم امام شدند و با اتوبوس های در نظر گرفته شده، پس از افطار به همین مکان باز می گردند.

شهرستان های جنوب شرق تهران بیش از یک میلیون نفر جمعیت دارند.

مراسم سالگرد سی امین سالگرد ارتحال امام راحل عصر امروز با سخنرانی رهبر معظم انقلاب در حرم ملکوتی امام راحل برگزار می شود.

تهرام/۷۲۵۴/ ۱۰۰۸

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *