حفاری های شهر قزوین تا قبل از پایان سال مرمت می شوند

علی وحدانی فر روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تاکید کرد: براساس دستورالعمل وزارت کشور که به شوراهای اسلامی شهرها نیز ابلاغ شده، طبق برنامه تقویمی همه ساله از اوایل و یا اواسط دی ماه تا پایان تعطیلات نوروزی هر نوع حفاری توسعه شبکه ای در سطح شهرها ممنوع اعلام شده است.
وی با اشاره به اینکه، این دستورالعمل شامل حفاری های مقطعی و اضطراری نمی شود،افزود: بر همین اساس، به شهرداری های مناطق سه گانه قزوین دستور داده شده تا ضمن خودداری از صدور مجوزهای حفاری، در اسرع وقت نسبت به ترمیم و پوشش حفاری های صورت گرفته اقدام کنند.
وحدانی فر اضافه کرد: متاسفانه در باورهای عمومی به غلط چنین تصور شده که هر نوع حفاری در شهرها توسط شهرداری ها صورت می گیرد در حالی که شهرداری هیچ گاه به دنبال این کار نبوده و تا جایی که امکان دارد از این مساله نیز خودداری می کند.
این مسئول شهری، بیشترین حفاری های سطح شهر قزوین را مربوط به حوزه آب و فاضلاب دانست و تصریح کرد: براساس تفاهم نامه امسال با این شرکت، بنا شد عملیات مرمت حفاری های انجام شده از سوی آب و فاضلاب توسط شهرداری انجام شود.
وی ادامه داد: برای سال آینده نیز در صورت درخواست شرکت آب و فاضلاب مبنی بر ترمیم حفاری ها، باید این مساله ابتدا به تایید شورای شهر برسد.
8054*3013

انتهای پیام /*


اجتماعي


شهرداري


حفاري


قزوين

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *