جنیفر لوپز و فرزندانش در حال خوش گذرانی در بورلی هیلز

جنیفر لوپز و فرزندانش در حال خوش گذرانی در بورلی هیلز

جنیفر لوپز و بچه های دوقلوهایش

جنیفر لوپز ستاره هالیوود و خواننده مشهور در تمام جهان دارای فرزندان دوقلو از مارک آنتونی خواننده مشهور است. وی به تازگی در یک مرکز خرید با دوقلوهایش دیده شد. جنیفر لوپز روز سه شنبه دوقلوهای نه ساله اش را برای یک گردش خرید کوتاه به فروشگاه زنجیره ای لوکس”بارنیز نیویورک” در بورلی هیلز برد.

به گزارش پارس ناز او تیپ ساده و شیکی به تن داشت و موهایش را به شکل مدل موی بان (دم خرگوشی) بالای سرش بسته بود و یک عینک آفتابی برنزی رنگ خلبانی ، گوشواره های حلقه ای بزرگ و یک جفت کتانی به رنگ سبز نئون نیز اکسسوارهای وی را تشکیل می داد.

تیپ جنیفر لوپز و دوقلوهایش در بورلی هیلز

در طول این گردش خرید، چند تن از کارمندان وی نیز او را همراهی می کردند و در حالی که خودش دست دختر کوچکش امی را در دست داشت، شخص دیگری نیز دست مکس را گرفته بود.دوقلوهای جنیفر لوپز حاصل ازدواج او با خواننده مشهور مارک آنتونی است که زندگی مشترک آنها از سال 2004 تا 2014 ادامه داشت.

جنیفر لوپز و فرزندانش در حال خوش گذرانی در بورلی هیلز

جنیفر لوپز و دخترش امی

ازدواج با مارک آنتونی سومین ازدواج لوپز محسوب می شد و او پیش از این دو ازدواج دیگر نیز داشت که هر دو آنها دوام کوتاهی داشته است. او از سال 1997 تا 1998 با اوجانی نوآ و سپس از سال 2001 تا 2003 با کریس جود ازدواج کرده بود.سال گذشته (2016) پس از اجرای مشترک جنیفر لوپز و مارک آنتونی در مراسم اهدای جوایز گرمی لاتین در نوامبر سال 2016 بار دیگر شایعاتی پیرامون بازگشت این زوج به هم، بر سر زبان ها افتاده بود.

جنیفر لوپز و فرزندانش در حال خوش گذرانی در بورلی هیلز

جنیفر لوپز و همراهانش در حین ورود به یک فروشگاه محصولات لوکس در بورلی هیلز-کالیفرنیا

علاوه بر این در اواسط ماه دسامبر مارک آنتونی و همسر سومش شانون دی لیما پس از دو سال زندگی مشترک از یکدیگر طلاق گرفتند. از این رو شایعات ارتباط مجدد او با همسر سابقش قوت گرفت.ولی روز جمعه ، جنیفر لوپز در یک برنامه حضور یافت و در مصاحبه اش اعلام کرد به گزارش پارس ناز هیچ قصدی برای شروع مجدد ارتباط با همسر سابقش آنتونی ندارد.

عکس های جنیفر لوپز و فرزندانش

جنیفر لوپز و فرزندانش در حال خوش گذرانی در بورلی هیلز

جنیفر لوپز و دوقلوهایش مکس و امی در حین خارج شدن از فروشگاهی در بورلی هیلز

او گفت:”مارک و من از وضعیت فعلی مان راضی هستیم. دلیلی دارد که دیگر ارتباطی نداریم ولی دوستان خوبی هستیم و در عین حال سرپرستی کودکانمان را باهم به عهده داریم. حتی با یکدیگر روی آلبوم اسپانیایی کار کردیم . ما همکاری کاری بسیار خوبی باهم داریم و روی صحنه نیز جادوی هردو ما و امثال این مسائل ظاهر می شود و این نقطه ای است که با هم خوب کنار می آییم.”

بر طبق گزارش مجله موسیقی بیلبورد، مارک آنتونی امتیاز انحصاری تولید آلبوم جدید اسپانیایی زبان لوپز را دارد که پس از ده سال از گذشت آلبوم ” Como Ama Una Mujer” ، اولین آلبوم محسوب شده و در سال جاری منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط :

اخبار رابطه مجدد جنیفر لوپز با مارک آنتونی

خواننده جنجالی عشق جدید جنیفر لوپز شد

رابطه جدید جنیفر لوپز با دریک چقدر دوام می آورد؟